HAKKIMIZDA

Bozgün Konteyner Karavan Baraka ve Prefabrik Ltd. Şti.

Konteyner, karavan, baraka ve prefabrik yapıları modern, hızlı ve güvenli olarak üretiyoruz.

HAKKIMIZDA

Konteyner, baraka, karavan, prefabrik ve petrol sondaj ekipmanları imalatı ve tamir işleri yapan şirketimiz 1995 yılında faaliyete geçmiş ve 2004 yılından beri BOZGÜN Ltd. Şti. adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz ISO kalite yönetimi TS EN ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir. Türkiye ve dünyanın çesitli ülkelerinde bulunan kuruluşları kendisine pek çok resmi ve özel kurumu ve şirketi referans edinmiştir.

Çalışmalarına Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde 7500 m² lik alanımızda devam eden şirketimiz ısı yalıtımında %50 fark eden çift izolasyon sistemini icat eden ve kullanan ilk ve tek firmadır.

Daimi kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle kurulduğu günden bu yana sektörünün istikrarlı büyüyen markalarından olmayı başaran Bozgün Ltd., sektörü için gerekli tüm kalite belgelerine sahip nadir firmalardandır.

Gelişen teknoloji doğrultusunda yatırımlarına hız kesmeden devam ederek sektördeki yerini yükseltmeye devam etmektedir.

Alanında uzmanlaşmış; tasarım, üretim, kalite yönetimi, satış, pazarlama ve lojistik departmanlarının tam ve eksiksiz uyumlu çalışmalarıyla yurt içinde ve yurtdışında “ihtiyaca özel” imalat yaparak müşterilerinin sorunsuz ve hızlı çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

386 MEMNUN MÜŞTERİ
275 BİTİRİLMİŞ PROJE
15 ÇEŞİT ÜRETİM
42 MUTLU REFERANS
255 PREFABRİK EV
124 ÖZGÜN TASARIM

Biz, Dünya İçin Üretiyoruz.

Üretimlerimizi sadece ülkemize yönelik değil tüm dünyaya yönelik yapıyoruz. Rahat, ekonomik ve şık tasarımlar ile dünyanın dört bir yanına ürünler ihraç ediyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti ise vazgeçilmez prensibimizdir. Tüm ürünlerimizde insan ihtiyaçlarının her birini ayrı ayrı göz önünde bulundurarak, ürünleri bu ihtiyaçlara göre üretiyoruz. Sizlere, rahat, ekonomik ve sorunsuz bir yaşam alanı sunuyoruz.

Tanıtım Videomuz

Firmamızı, ürünlerimizi ve üretim aşamasını konu edindiğimiz tanıtım videomuzu izleyerek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin İletişime Geçin